Myjki dla przemysłu Nilfisk


Myjki premysłowe Nilfisk - opis

Witam

Firma Nilfisk-ALTO produkuje maszyny czyszczące, które są używane w wielu dziedzinach przemysłu i oferuje ona szczególne rozwiązania dla każdego klienta. M. In. oferuje wiele rozwiązań i innowacji w przemyśle samochodowym. Obojętnie jakie to modele samochodu czy też ciężarówki lub vana czy nawet autobusu. Jak i niezależnie od miejsca pracy, czy jest nim garaż, salon samochodowy czy stacja benzynowa, firma Nilfisk-ALTO zagwarantuje Ci żądaną czystość. Zróżnicowana oferta rozwiązań jawnie wspiera Twoje cele ekonomiczne, chroni wartość inwestycji, minimalizuje koszty konserwacji oraz zwiększa zyski. 

Największe wymagania względem sprzętu i ludzi stawia rolnictwo. Niezależnie czy jesteś hodowcą trzody chlewnej bądź wytwórcą wina, firma Nilfisk-ALTO oferuje trafne rozwiązanie dla każdego zadania. Dysponuje stacjonarnymi systemami do budynków gospodarczych i magazynów jak i jednostkami mobilnymi, które zdaja egzamin przy pracy na liniach produkcyjnych. Jak również na otwartych przestrzeniach czy przy myciu maszyn rolniczych. Od myjek ciśnieniowych poprzez odkurzacze przemysłowe i maszyny do mycia i zamiatania podłóg, do jednostek mobilnych po stacjonarne firma Nilfisk-ALTO może zaoferować produkty, które zaspokoją każdą potrzebę czyszczenia- z wystarczającą mocą do obsługi tego zadania. 

Jednym z ich ciekawych wdrożeń jest niezależne zasilanie i użytek naturalnych źródeł wody. Są to cechy myjek ciśnieniowych firmy Nilfisk-ALTO dostosowanych do pracy w terenie. Zimno i gorąco wodne urządzenia zasilane benzyną- POSEIDON PE lub olejem napędowym- NEPTUNE DE. Zdołają pracować tam, gdzie nie ma dostępu do prądu oraz dostępu do standardowych źródeł wody. Te myjki mogą czerpać wodę za zbiornika, studni a nawet rzeki, dzięki czemu doskonale nadają się do pracy w terenie. Myjki zasilane silnikami benzynowymi lub diesla i zdolne do pobierania wody ze zbiorników, rzek czy studni są świetnym rozwiązaniem do zastosowania w rolnictwie i budownictwie. Zachwycające połączenie wysokiej funkcjonalności i maksymalnej wygody, doskonałości technicznej i solidności. Idealne rozwiązanie do każdego rodzaju czyszczenia- dostosowane, wydajne i ekonomiczne.

Budowa nowego budynku lub odnowienie starego wymaga zastosowania najbardziej wydajnych rozwiązań. A każdy dzień na placu budowy przynosi nowe wyzwania w zakresie utrzymania czystości. Kluczowe do tego celu są profesjonalne produkty o dużej mocy przeciwko najtrudniejszemu brudowi. Mocne i odporne myjki wysokociśnieniowe oraz odkurzacze do pracy na sucho i mokro, wspomagane przemysłowymi zamiatarkami bezpyłowymi na podłożach o różnym ukształtowaniu i powierzchni. Fabryka Nilfisk-ALTO, tworzy takie specjalistyczne maszyny odpowiadające potrzebom klientów z całego świata.

Tekst ze strony http://domtechnika24.pl/

Również produkcja i magazynowanie są wyzwaniem. Hale wytwórcze, magazyny, obszary obsługi klienta, parkingi i biura wymagają regularnego czyszczenia. Właśnie tu wynikają najwyższe wymagania w zakresie niezawodności, bezpieczeństwa i wydajności- firma Nilfisk-ALTO może im sprostać, bowiem jako producent rozumie szeroką różnorodność aplikacji czyszczenia, które muszą być wprowadzone na tym obszarze, jak również to, z jaką częstotliwością przebiega praca w oddziałach tego typu. Posiadając wiedzę i wieloletnie doświadczenie firma Nilfisk-ALTO jest w stanie sprostać tym dużym wymaganiom i konstruuje solidne maszyny o wysokiej, jakości i długiej żywotności, które zajmują najwyższe miejsca w globalnych rankingach.