Moje nowe regały

Witam.

Rozszerzyliśmy naszą ofertę o regały warsztatowe - metalowe z półkami o znaczącej nośności i niewielkiej cenie. Prężnie rozwijająca się polska firma Metalkas, wdrożyła linię produkcyjną do regałów warsztatowych. Jak wytwarza się regały, można zobaczyć na filmiku na naszym kanale.

Firma wytwarza obszerną gamę regałów metalowych. Zostały one wyprodukowane i przeznaczone do pomieszczeń jako:

 

Regały do piwnicy, garażu na narzędzia i akcesoria, śruby, złączki i szybkozłączki, wkrętarki itp.

Regały archiwalne: na dokumenty i segregatory.

Regały magazynowe i warsztatowe.

Regały sklepowe.

 

Zanim zdecydują się Państwo na zakup regału metalowego, warto zastanowić się nad przypuszczalną nośnością i określić jego zastosowanie. Rekomendujemy zawsze ponadmiarowe określenie wielkości obciążenia, pozwoli to w przyszłości na szerokie zastosowanie regału.

Firma produkuje regały w przedziałach nośności: od 50 kg do nawet 600 kg. Przeróżnych szerokościach i wysokościach. W naszym sklepie postanowiliśmy się na optymalizację wyboru. Biorąc pod uwagę cenę i logistykę, a także ewentualność w przyszłości powiększenia systemy składowania, wprowadzamy na stan rodzaj o jednej wysokości i szerokości, z nośnością 220 kg na półkę.

Pozwoli to na dowolną konfigurację regałów i zamianę półek bez konieczności przycinania lub dorabiania.

 

Regały mają ciekawy sposób montażu. Nasze regały posiadają elementy wciskane lub skręcane śrubami.

Na regałach w piwnicy obok szafy na broń leży sobie cały szpej, może nie zawsze poukładany, a wyróżniają się latareczki o których pisałem na - https://stalowy.webnode.com/

A wygląda tak jak na fotce.

Należałoby wiedzieć, że regały, których udźwig na półę wynosi od 40 kg do 90 kg są wytworzone w oparciu o półki metalowe, z kolei regały, których udźwig plasuje się w przedziale 90 kg – 600 kg zaopatrzone są wyłącznie w półki ze specjalnej płyty. Ponadto warto wiedzię, że do malowania regałów stosujemy ekologiczną farbę proszkową, co więcej do malowania niektórych produkowanych przez naszą firmę regałów stosujemy białą farbę posiadającą atest PZH pozwalający na przechowywanie żywności.

 

Do każdego regału dokładamy instrukcję obsługi z adnotacją, że zawsze regały należy po zmontowaniu przytwierdzić do ściany. Jest to bezwzględny wymóg, wystarczy 2 lub 4 kołki rozporowe o wielkości 10 mm i będziemy mieli pewność, że regał po obciążeniu nie przewróci się. Pamiętajmy bezpieczeństwo ponad wszystko.

Zapraszamy Tanie regały warsztatowe Dom Techniczny Wieluń.